İÇ TRANSFER TAMAMLANDI…

Bölgesel lig erkeklerde iddialı bir takım kurmak isteyen takımımız geçen sezon ki kadrosundan 5 oyuncusu ile yola devam etme kararı aldı.

Geçen sezon takımda yer alan Kadir Şenol,Ali Musa Yılmaz,Fatih Kurnaz,Barış Şaylı ve Emre Çelikıran bu sezonda takımın başarısı için mücadele etmeyi sürdürecek.

2015 yılından beri kulübümüzün formasını giyen 1996 doğumlu Kadir Şenol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi altyapısından yetişip A Takım yaşına kadar bu kulübün tüm altyapı kategorilerinde forma giymişti.
2015 yılından beri takımın formasını giyen bir diğer sporcumuz 1996 doğumlu Fatih Kurnaz daha önce Galatasaray ve Beşiktaş takımlarında oynamıştı.
Daha önce Galatasaray,Beşiktaş ve 3.ligde Okyanus Koleji takımlarında da forma giyen 1994 doğumlu Barış Şaylı yeni sezon için anlaştı.
Takımda devam eden bir diğer sporcu olan Ali Musa Yılmaz 1997 doğumlu 1.90 boyunda olan Ali, voleybola Netaş kulübünde başladı. Ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Okyanus Kolejinde oynadı.
Takımımıza geçen sezon katılan 1997 doğumlu Emre Çelikıran ise daha önce İTÜ ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi takımlarında forma giymişti.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: